Parafia Pw. Św. Jana Chrzciciela w Tąpkowicach

Ogłoszenia duszpasterskie

Informujemy, że przetwarzanie danych osobowych w ramach i zgodnie z działaniem Kościoła katolickiego i jego struktur opiera się na Kodeksie Prawa Kanonicznego, Dekrecie ogólnym Konferencji Episkopatu Polski w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w Kościele katolickim oraz prawie partykularnym Diecezji Sosnowieckiej.

II NIEDZELA WIELKANOCNA 11 KWIETNIA 2021 r.
1. Dzisiaj przeżywamy II Niedzielę Wielkanocną. W dzisiejszą niedzielę przypada Święto Miłosierdzia Bożego. Rozpoczyna się również Tydzień Miłosierdzia.
2. Dzisiaj o godz. 15.00 w naszym kościele zostanie odprawione Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
3. Dzisiaj w naszej parafii odbywa się wizytacja kanoniczna, której dokonuje ks. bp Piotr Skucha.
4. Dziękuję mieszkańcom Tąpkowic z ul. Sienkiewicza, Kopernika i Chrobrego za posprzątanie i udekorowanie naszego kościoła. W piątek na godz. 18.30 zapraszam do sprzątania mieszkańców Tąpkowic z ul. Jana Pawła II.
5. Maseczki.
6. Prasa katolicka. W Gościu Niedzielnym jest obrazek z wizerunkiem Najświętszego Serca Pana Jezusa oraz aktem osobistego poświęcenia się Najświętszemu Sercu Jezusowemu.
7. Intencje.
8. Podziękowania ks. biskupowi.
9. Suplikacje.