Ogłoszenia duszpasterskie


Informujemy, że przetwarzanie danych osobowych w ramach i zgodnie z działaniem Kościoła katolickiego i jego struktur opiera się na Kodeksie Prawa KanonicznegoDekrecie ogólnym Konferencji Episkopatu Polski w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w Kościele katolickim oraz prawie partykularnym Diecezji Sosnowieckiej.

 

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA

01 października 2023 r.

  1. Dzisiaj przeżywamy XXVI Niedzielę Zwykłą.
  2. W poniedziałek będziemy obchodzić wspomnienie Świętych Aniołów Stróżów; w środę wspomnienie św. Franciszka z Asyżu, zakonnika; w czwartek wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy; w sobotę wspomnienie N.M.P. Różańcowej.
  3. Rozpoczął się miesiąc październik. Nabożeństwa Różańcowe będą odprawiane po mszach św. popołudniowych. Dzieci zapraszam na różaniec od poniedziałku do piątku na godz. 17:00. Jutro dzieci z klas trzecich otrzymają poświęcone różańce.
  4. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła można złożyć do puszki ofiarę na Caritas.
  5. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Spowiedź w piątek od godz. 16:15 – 17:00 oraz od 17:30 – 18:00. Do chorych udam się w piątek od godz. 9:00.
  6. Dziękuję Panom za wycięcie tui i posadzenie drzew przy cmentarzu.
  7. Dziękuję mieszkańcom Niezdary z ul. Wodnej, Górnej, Krzyżowej i Pl. św. Floriana za posprzątanie i udekorowanie kwiatami naszego kościoła. W piątek na godz. 18:50 zapraszam do sprzątania kościoła mieszkańców Niezdary z ul. Dolnej i Słonecznej.
  8. Zachęcam do nabywania i czytania prasy katolickiej.
  9. Intencje mszalne.
  10. Adoracja.