Ogłoszenia duszpasterskie

Informujemy, że przetwarzanie danych osobowych w ramach i zgodnie z działaniem Kościoła katolickiego i jego struktur opiera się na Kodeksie Prawa KanonicznegoDekrecie ogólnym Konferencji Episkopatu Polski w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w Kościele katolickim oraz prawie partykularnym Diecezji Sosnowieckiej.

II NIEDZIELA ZWYKŁA

16 stycznia 2022 r.

1. Dzisiaj przeżywamy II Niedzielę Zwykłą.
  2. W poniedziałek będziemy obchodzić wspomnienie św. Antoniego, opata; w środę św. Józefa Sebastiana Pelczara, a w piątek św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy.
  3. We wtorek rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  4. W piątek przypada Dzień Babci, a w sobotę Dzień Dziadka, pamiętajmy o nich w naszych modlitwach.
  5. Za tydzień będziemy obchodzić Niedzielę Słowa Bożego.
  6. Kolęda na zaproszenie. Zapisy w zakrystii, w kancelarii parafialnej lub pod tel. 501608414.
  7. Dziękuję mieszkańcom Oss z ul. Mickiewicza, Leśnej i Podgórnej za posprzątanie naszego kościoła. W piątek na godz. 17.30 zapraszam do sprzątania mieszkańców Niezdary z ul. Źródlanej i Kępnej.
  8. Prasa katolicka.
  9. Intencje mszalne.